KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16011016
nr 1601 1016
Oidentifierad konstnär, 1700-tal, religiöst motiv, Ej signerad. Olja på duk, 51x42 cm, yttermått inklusive ram: 65x55cm
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 26 februari 2024
kl 20:08:00
25/2 17:50:28
- Klassiska
26 feb
Klassiska
Läs mer om Klassiska